2023 жылдың 16 қаңтарында Тау-кен техникалық колледжінде жоспарға сәйкес ЦӘК отырысы өтті.

2023 жылдың 16 қаңтарында Тау-кен  техникалық колледжінде жоспарға сәйкес ЦӘК отырысы өтті. Колледждегі әдістемелік жұмысты әдістемелік кеңес үйлестіреді. Әдістемелік кабинет және төрт циклдік әдістемелік комиссия жүзеге асырады:

1. Қоғамдық—гуманитарлық пәндер ЦӘК, төрайымы Даниярова Л.О.

2.Жаратылыстану-математикалық пәндер ЦӘК төрайымы Блялова Л.М.

3. Тау – кен пәндер ЦӘК, төрайымы Бимаганбетова З.И.

4. Политехникалық пәндер ЦӘК, төрайымы  Куанышева Б.А.

Циклдік әдістемелік комиссиялардың жұмысы жұмыс жоспарына сәйкес жүзеге асырылады. Жоспарды әзірлеу кезінде: колледждің проблемалық тақырыптағы жұмыс жоспары, әдістемелік жұмыстың жалпы жоспары, өзін-өзі тәрбиелеу мен біліктілікті арттырудың жеке жоспарлары, колледж ұжымының оқу жылына арналған мақсаттары мен міндеттері ескеріледі.

Жаңартылған күні: 16.01.2023 16:10
Құрылған күні: 16.01.2023 16:10