Жылдық жоспар бойынша жаратылыстану-математикалық бағыттағы циклдық-әдістемелік комиссияның төртінші отырысы.

Бүгін, 02.11.2022 жыл сайынғы жоспар бойынша жаратылыстану-математикалық бағыттағы циклдік-әдістемелік комиссияның 4 кезекті отырысы өтті. Жұмыс барысында қараша айына арналған жоспар бойынша мәселелер талқыланды. Оқытушылар болашақты жоспарлау мәселелеріне белсенді қатысты, пәндік апта, қазан айына жоспарланған іс-шаралар туралы есеп берді. Оқытушы А. Т. Кусенованың "Физика бойынша оқу сабақтарында пікірталастарды іске асыру"тақырыбындағы баяндамасын тыңдап, талқылады. Мұғалімдер жас оқытушылармен жұмыс тәжірибесімен бөлісті. Қараша айында Л.Блялова  химия, биология пәндерінің оқытушысы студенттермен бірлесіп VI халықаралық пәндік олимпиадаға қатысты " (15 қатысушы), онда 1 дәрежелі дипломдар алды.

Жаңартылған күні: 03.11.2022 09:50
Құрылған күні: 03.11.2022 12:01