Миссиясы, мақсат және стратегиялық бағыттары

Миссиясы: Ақмола облысының, Степногорск моноқаласының тау-кен өндіру және энергетика өнеркәсібі үшін еңбек нарығында сұранысқа ие, жалпы кәсіби құзыреттілікке ие, қоғамның, өңірдің, тұтастай мемлекеттің экономикалық жағдайын өсіру мақсатында жаңа прогрессивті идеяларды генерациялауға және оларды іске асыруға қабілетті жоғары білікті жұмысшы мамандарды даярлау.

Мақсат: Тау-кен және энергетика салалары бойынша білім беру қызметтері нарығында өңірдегі көшбасшылық позицияны сақтау.

Стратегиялық бағыттары:

1. Колледждің оқу орталығы мен инфрақұрылымын дамыту.
  2. Білім беру бағдарламаларының тізбесі мен мазмұнын жаңарту, білім беру процесін ұйымдастыру, оның ішінде оқыту мен мамандарды даярлау сапасын арттыру.
  3. Колледждің әлеуметтік серіктестермен өзара іс-қимылын жандандыру және кеңейту.
  4. Колледждің ИПҚ-ң кәсіби құзыреттілігін арттыру.
  5. "Мәңгілік Ел" жалпыұлттық патриоттық идеясының рухани-адамгершілік құндылықтарын және салауатты өмір салты мәдениетін нығайту.
  6. Аймақта колледждің жоғары беделіне қол жеткізу.
Жаңартылған күні: 02.06.2021 13:02
Құрылған күні: 27.01.2021 13:19