«Тәртіп – қуатты күш»

16.10.2024

Бүгін, құқықбұзышылықтықтың  алдын алу барысында МI-2-1 тобында «Тәртіп – қуатты күш» тақырыбында колледждің әлеуметтік педагог Б.Ж.Санатова іш-шара ұйымдастырған. Негізгі мақсаты: студенттердің құқықтық сауаттылығын арттырып, құқық бұзушылық және қылмыс белгілерімен, түрлерімен таныстыру, жасөспірімдердің құқықтары мен міндеттерімен таныстыру. Қоғамның заңдары мен нормаларын орындауға, құқықтарын біліп оны құрметтеуге тәрбиелеу. Студенттер белсене қатысып, практикалық тапсырмаларды орындап, өздерінің тақырып бойынша пікірлерімен бөлісті.