"Жастар. Ғылым. Мәдениет»

31.05.2018

Колледждің туған күнін мерекелеу аясында жыл сайынғы "Жастар. Ғылым. Мәдениет". Қала жұртшылығы мен өндіріс өкілдері арасынан құзыретті қазылар алқасының қатысуымен дарынды студенттерге арналған колледж қорынан дипломдар мен гранттармен марапаттауға ұсынылған жеңімпаздар анықталды. Ең жақсы жұмыстарды ұсынды: Корчебанов Максим - "күнделікті өмірде ақпараттық технологияларды қолдану арқылы қоғамдық сананы жаңғырту", жетекшісі Аксенов В. К.; Моисеев Владимир - "алгебралық және трансценденттік теңдеулерді қолданумен экологияның есептерін сандық шешу", жетекшісі Борух О. А.; Кокорев Никита – "Производство детских площадки – необходимость развития г. Степногорск", жетекшісі Дик Ю. С.; Суйекулова Мулдир - "Латын әліпбиенің қазақ тілі үшін маңызы", жетекшісі Даниярова Л. О., Корабаев Мадияр - "Экологическая безопасность населенных пунктов приемых к руднику Аксу", жетекшісі Васильев Ю. Е., Орынбаев Талгат – "кендерінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі б. Т. Жұмағұловтың" Жаңа әлемдегі жаңа Қазақстан " атты бірінші халықаралық Назарбаев оқуларында сөйлеген сөзі; Стародуб Диана мен Орлова Анастасия - "Степногорск қаласының көрікті жерлерін зерттеу және олармен байланысты аңыздар мен тарихты зерделеу", жетекшісі Жаманова Г. Т.