Алтын жас!

01.11.2021

Тау - кен техникалық колледжінің қызметкерлері мен студенттері күзде жапырақтың түсуінің алтын кезеңінде кездейсоқ өтпейтін және   өмірлік тәжірибесі бар дана адамдарға арналған қарттар күні, алғыс айту күні, құрмет күні, еске алу күні және жан үшін жай ғана мереке екеніне сенімді.

Бұл мереке-ұрпақтар бірлігі мен сабақтастығының, адамзат дамуы мүмкін емес уақыт байланысының символы, сондықтан Тау-кен техникалық колледжінде Қарттар күніне арналған іс-шараға әр түрлі ұрпақ өкілдері жиналды.

Мерекелік дастархан басында концерттік бағдарлама, байқаулар, бейне-презентациялар, фото-сессия, символикалық сыйлықтар мен билер ұсынылды.

Бұл күні біздің қонақтар іс шарадан  мерекелік сезіммен,  шат және жарқын көңілмен  кетті.