Білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподағына сіңірген еңбегі үшін

15.12.2021

Кәсіподақ қозғалысындағы, қызметкерлердің еңбек құқықтары мен әлеуметтік-экономикалық мүдделерін қорғау жөніндегі ынтымақтастық үшін және Қазақстан Республикасының мемлекеттік мерекесі - Тәуелсіздік күніне байланысты Білім және ғылым қызметкерлерінің Қазақстандық салалық кәсіптік одағының "Білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподағына сіңірген еңбегі үшін" белгісімен Тау-кен техникалық колледжінің басшысы Елена Викторовна Тарасова марапатталды.

Колледж ұжымы Елена Викторовнаны құттықтап, адамгершілік, әділдік және даналық сізге сеніп тапсырылған ұжымда істейтін қызметкерлерді ұйымдастырып,  біріктіре білуде, үйлесімді қарым-қатынастарды дамыту үшін берік іргетас болып табылатынын атап өтті.

Сізге алдағы уақытта алға қойған жоспарларыңызды іске асыруда табыс, талмас қуат,  ұзақ ғұмыр және мықты денсаулық тілейміз.

ТТК ұжымы