Энергетикалық комитеттің индустриялық Кеңесінің отырысы

03.02.2022
02.02.2022 энергетикалық комитеттің индустриялық Кеңесінің отырысы өтті, оған әлеуметтік әріптестік кәсіпорындардың мамандары қатысты:
1. Кукс Юрий Давыдович, "Степногорск ЖЭО" ЖШС жалпы мәселелер бойынша директордың орынбасары
2. Шарапов Александр Григорьевич, "Степногорск ЖЭО"ЖШС жөндеу жөніндегі электр цехы бастығының орынбасары
3. Дружинин Игорь Генадьевич "Степногорск Теплотранзит"ЖШС бас инженері
Күн тәртібінде "Жас маман" жобасы аясында сатып алынған заманауи жабдықтарды қолдана отырып, оқу практикасы бағдарламасының негізгі мазмұнын келісу; "қазандық жабдығы бойынша машинист қараушы"жұмыс біліктілігі бойынша құзыреттердің мазмұнын келісу болды.
Әңгіме барысында Юрий Давыдович студенттерді практикадан сапалы өтуге ынталандыру мақсатында және колледжді бітіргеннен кейін кәсіпорынға жұмысқа орналасу үшін дәл осы ақылы практика қажеттілігін атап өтті. Кеңестің шешімімен: жұмыс бағдарламасының мазмұны; құзыреттер тізбесі; кәсіпорын тарапынан төленетін практика туралы мәселені қарау бекітілсін.