Кәсіптік бағдарлау кездесулері

04.02.2022

Бүгін біздің колледж базасында оқу қызметін одан әрі өткізу мақсатында № 4 мектеп-гимназияның 10-сынып оқушыларымен пайдалы қазбаларды байыту зертханасына және химия кабинетіне саяхат өткізілді.
Колледж және мектеп оқытушылары саяхат барысында химия кабинетінде зертханалық жұмыстарды жүргізуді жоспарлады.
Бұл ынтымақтастық оқушыларға колледж мамандықтарымен жақынырақ танысуға және болашақта мамандық таңдауға мүмкіндік береді.
№4 мектеп-гимназиясының директоры Макарова Евгения Анатольевнаға ынтымақтастық үшін алғысымызды білдіреміз!