"Жеңіс" спартакиадасы

09.02.2022

"Жеңіс" спартакиадасы аясында Тау-кен техникалық колледжінің 1-2 курстары арасында шаңғы жарысы өтті. Қыздар арасында 2000 метр қашықтықта ОР-1-1 тобының студенті М.Волгина үшінші орынды, ОР-1-1 тобының студенті К. Шагиева екінші орынды, ВП-2-1 тобының студенті Е. Романенко чемпион атанды. Жасөспірімдер арасында 3000 метр қашықтықта МІ-1-1 тобының студенті К.Мухаммед үшінші болды, екінші ОР-1-1 тобының студенті В. Вегнер  иеленді, және осы қашықтықта ЭО-1-1 тобының студенті Д. Мысин чемпион атанды. Барлық жеңімпаздарды құттықтаймыз!