10.03.2022

9.03.22 колледж жатақханасында үш колледж студенттерінің кезекті жалпы жиналысы өтті. Күн тәртібі: "Тұрғын үй - тұрмыстық жағдайдың жай-күйі, жатақхана ішінде жарыстарды ұйымдастыру, тұру қағидаларын, күн тәртібі мен өткізу тәртібін орындау туралы."
Студенттердің қолданатын тұрмыстық заттарына,оларды пайдалану ережелеріне шолу жасалды. Тұрғын үй - тұрмыстық секторы жүргізген іс-шараларды тексеру қорытындысы бойынша қабаттардағы үздік бөлмелер мен үздік секция айқындалғаны атап өтілді. Маска режимін сақтау және рұқсаттамаларды көрсетету, жатақханада тұру және өткізу тәртібі үнемі тексеріледі. Жалпы, жұмыс қанағаттанарлық деп танылды.