"Қазақстан тарихы-менің тарихым" зияткерлік викторинасы

"Қазақстан тарихы-менің тарихым" зияткерлік викторинасы

Тау-кен техникалық колледжінде Колледж мерейтойы аясында "Қазақстан тарихы – менің тарихым"тарихи викторинасы өткізілді. Қазақстан тарихы пәнінің мұғалімі Ғалия Ахметжановна Сматаева өзінің кіріспе сөзінде осындай іс – шараларды өткізудің маңыздылығын атап өтті, өйткені викторина өткізу-бұл тек ойын-сауық қана емес, сонымен қатар студенттердің білім деңгейін арттыратын, студенттердің көкжиегін дамытуға және кеңейтуге ықпал ететін сабақтардың ойын түрлерінің бірі.

Аталған іс-шараның мақсаты студенттерді қазақстандық патриотизм мен азаматтыққа тәрбиелеу; өз Отаны, тарихы үшін мақтаныш сезімін қалыптастыру, Отанға деген сүйіспеншілік сезімін, Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздері мен заңдарын құрметтеуге баулу; өз Отанының тарихына, өз халқына, оның салт-дәстүрлеріне, мәдениетіне танымдық қызығушылықты дамыту; Қазақстан тарихы бойынша білімді бекіту болып табылады.

Викторина зияткерлік ойын форматында өткізілді, оның барысында студенттер еліміздің тарихы, географиясы және мәдениеті бойынша өз білімдерін көрсетті.