" Не? Қайда? Қашан?" интеллектуалды ойыны

16.03.2022

Тау-кен техникалық колледжінің физика пәнінің оқытушысы Айсулу Талгатовна Бактыбаева 2022 жылдың 16 наурызында колледждің мерейтойына арналған студенттер арасында  " Не? Қайда? Қашан?" интеллектуалды ойынын өткізді.

" Не? Қайда? Қашан?" жобасы- бұл эмоциялар теңізі, ойынды дайындау мен өткізуден ләззат алу, сондай-ақ студенттерге өз күштерін сынап көру, дәрістер мен семинарлардан біраз уақыт алшақтау, жаңа достар табу және өз әлеуетін іске асыру мүмкіндігін береді.

Табыстың кепілі- бұл топтың бірлігі , сенің басқа топтан, басқа бағыттан болғаның маңызды емес, ең бастысы өз ойыңды ашық айтып  және өз күшіңді сынап көру!

Әділ жарыста ғалым үкі кубогын "Білгірлер" тобы жеңіп алды, топ басшысы – Ильясов Артем.

Ойында жеңілгендер жоқ, "Не? Қайда? Қашан?"- бұл қуаныш, шаттық ойлану, қарым-қатынас, белсенділікті білдіреді.

Барлық топтар ашық, батыл, белсенді  болды! Қатысушылардың  барлығына рахмет айтамыз!».