"Менің мамандығым-байытушы!"

16.03.2022

2022 жылдың 16 наурызында Тау-кен техникалық колледжінде арнайы пәндер оқытушылары Мейркуль Дюсенбаевна Дюсенбаева мен Салтанат Рамазановна  Бейсенова "Пайдалы қазбаларды байыту" мамандығы бойынша ПКБ – 2-1 тобында "Менің мамандығым-байытушы!" тақырыбында байқау өткізді.

Байқаудың негізгі міндет-белсенді азаматтық ұстанымы бар тұлғаны тәрбиелеу. Біз жаңа ұрпақты берік білімі мен кәсіби құзыреттіліктерімен тәрбиелегенде, студенттердің өз еңбегіне жауапкершілікпен қараудың іргетасын қалаған кезде табысқа жетеміз.

Байқау кәсіптік білім берудің тиімділігі, сондай-ақ Қазақстан экономикасын дамытудағы адами капиталдың жетекші рөлі мәселелеріне арналды.