ЖАҚСЫ БІЛІМ - БОЛАШАҚТЫҢ НЕГІЗІ!

ЖАҚСЫ БІЛІМ - БОЛАШАҚТЫҢ НЕГІЗІ!

2022 жылдың 17 наурызында Тау-кен техникалық колледжінде "Маркшейдерлік іс"мамандығы бойынша оқитын  3 курс студенттерінің арасында  кәсіби іс-шара өтті.

Бүгінгі таңда "Маркшейдер" мамандығы еңбек нарығында аса сұранысқа ие мамандықтардың қатарына жатады.

Ал бүгінгі колледждің 3 курс студенттері-болашақта "АК Алтыналмас"АҚ бөлімшелеріне барады. Қазіргі экономиканы тиімді адами капиталдың экономикасы деп атайды және Тау-кен техникалық колледжінің түлектері елдің экономикалық өсуінің негізі болатыны сөзсіз.

Студенттерімізге  тәжірибелі арнайы пәннің оқытушылары: Улболсын Жаксыбаевна Джуманиязова, Дәуірбек Қайролла дәріс беретіндіктен, біз оларға сенімдіміз.