"Наурыз мейрамы"

21.03.2022

21 наурызда Степногорск қаласының Тәуелсіздік  даңғылында қазақстандық мемлекеттік Наурыз мерекесіне арналған "Наурыз мейрамы" театрландырылған бағдарламасы өтті. Бұл күні жүздеген қала тұрғындары көктем мен жаңару мерекесін қарсы алу үшін алаңға шықты.

Мерекеге орай Тау-кен техникалық колледжінің педагогикалық ұжымы мен студенттері "Алтыналмас "АК" АҚ-мен бірлесіп мерекелік рәсімге және "Сырға салу"салтының көрсетіліміне белсенді қатысты.

Барлық жерде мерекенің ұлттық нақышы, түрлі-түсті ұлттық костюмдер, әр түрлі  билер, дәстүрлі әндер болды. Мереке өте ашық, жарқын және көпжақты болы өтті.