01.04.2022

2022 жылдың 31 наурызында Тау-кен техникалық колледжінде "Колледждің тәрбие ортасы – болашақ мамандардың кәсіби құзыреттілігін қалыптастырудың маңызды шарты" тақырыбында педагогикалық кеңестің отырысы өтті.

Педагогикалық кеңеске барлық педагогикалық ұжым қатысып, колледждің тәрбие жұмысындағы проблемалық мәселелерді талқылады.

Педагогтар үш топқа бөлініп жұмыс жасады, содан кейін шығарылған мәселелерді шешудің қызықты жобаларын ұсынды.

Барлық әріптестерге нәтижелі жұмыс үшін алғыс айтамыз!