"Энергетика біздің айналамызда"

04.04.2022

"Энергетика біздің айналамызда" халықаралық онлайн – олимпиадасына Тау-кен техникалық колледжінің келесі студенттері:  Кисилев Владимир, Баймуратова Дильнара, Темиртасов Ахмад оқытушы Александра Федоровна Лиэпаның басшылығымен  белсенді қатысты.

Ұйымдастырушылар: Өскемен политехникалық колледжімен бірлескен ШҚО кәсіптік білім беру орталығы.

Мақсаты: жалпы кәсіптік пәндерді оқуға қызығушылықты арттыру.

Олимпиада үш кезеңде өткізілді. Бірінші кезеңде  https://onlinetestpad.com/ru платформасында тестілеу өтті. Екінші кезеңде қатысушылар жобалау жұмыстарын (AutoCad, Компас, Visio) автоматтандыру жүйесінде  есептік-графикалық жұмыстарды орындады. Үшінші кезеңде қатысушыларға электр тізбегінің күрделі айнымалы мәнін тізбектей қосу арқылы есептеу ұсынылды.