Дені саудың жаны сау!!!

Мен білетін жалғыз сұлулық-бұл денсаулық."(Генрих Гейн)

Жақсы денсаулықпен біз бақытты өмір сүре аламыз. Біздің сау болуымызға не кедергі? Төменге апаратын үш қадам - темекі шегу, алкоголизм, нашақорлық.Бүгін колледж жатақханасында студенттер нашақорлық туралы пікірлесті.Бұл проблема Қазақстанда көптеген жылдар бойы өзекті болып келді және болып қала береді. Қазіргі уақытта нашақорлық-қоғамның қорғалмаған топтарының ауруы.

Неліктен жасөспірімдер есірткіні қолдана бастайды? Оларды бұған итермелеудің қандай себептері бар? Студенттер олардың таралуына ықпал ететін факторларды және есірткіні қолданудың салдарын атады. Есірткі заттарының түрлерін айта отырып, балалар нашақорлық пен есірткіні қолдану белгілерін атады, олар бұл зұлымдықтың бүкіл елге таралмауы үшін не істеу керектігін айтты. Салауатты өмір салтын насихаттау үшін " Мен өмірді таңдаймын."Біздің ортақ мақсатымыз-болашағымызды есірткісіз құру. Біл! Біреу сізге есірткі бергенде, ол үшін бірдеңе алады ма. Сіз өз өміріңізді басқа біреудің пайдасы үшін бересіз бе.Дүниежүзілік денсаулық күніне орай жатақхана кеңесінің мүшелері "Мен спортты таңдаймын"стендін безендірді,онда бес спорт түрі бойынша жатақхана біріншілігінің жеңімпаздары мен қатысушыларының фотосуреттері орналастырылды.

Дені саудың жаны сау!!!