"Есірткі құралдары үшін қылмыстық жауапкершілік"

06.04.2022

Дүниежүзілік денсаулық күніне арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес ПД-2-1 тобында "Есірткі құралдары үшін қылмыстық жауапкершілік" тақырыбында сот процесі өтті.

Импровизацияланған сот есірткі құралдарына арналды. Даудың мәні есірткі құралдарын сақтау, тарату, сату, пайдалану болды. Сот процесінде үш сотталушы болды. Олардың кінәсі прокурормен толық дәлелденді. Айыптау үкімі шығарылды.

Мақсаты: студенттердің жеке басына әсер ету тәсілі ретінде есірткіні саналы түрде қабылдамауын дамыту.

Міндеттері:

- Өзін-өзі құрметтеуге, өзін-өзі бағалауға, салауатты өмір салты адамды еркін және тәуелсіз етеді, оған барлық жағдайда саналы таңдау жасауға күш береді;

- дағдыларды дамыту, өз көзқарасын қорғау, қарсыластардың пайымдауындағы басты нәрсені көру, пікірталас мәдениетін жүргізу , бағалау және өзін-өзі бағалау дағдыларын дамыту.