"Тәуелсіздік ұрпағы: құндылық бағдарлары және болашағы"

11.04.2022

Тау-кен техникалық колледжінің студенттері " Тәуелсіздік ұрпағы: құндылық бағдарлары және болашағы "атты республикалық студенттік ғылыми-практикалық конференцияға қатысты.

Біздің конференцияға қатысушылардың көпшілігі үшін-бұл өз зерттеулерін республикалық деңгейде таныстырудағы алғашқы табысты тәжірибе емес.

Қостанай облысы білім басқармасының "Рудный политехникалық колледжі" конференциясының ұйымдастырушылары олардың зерттеушілік дайындығының жақсы деңгейін атап өтті.

Жеңімпаздар: Маратова Адэля мен Ибраева Камиланы құттықтаймыз.

Алдағы уақытта оларға табыс тілейміз!