"Мен сені естимін"

14.04.2022

Бүгін біздің студенттеріміз Овчинникова Александр мен Кабыкен Мадиярдың   бастамасымен, Степногорск қ.МОО қолдауымен "Мен сені естимін"әлеуметтік жобасы басталды. Әлеуметтік жоба ерекше білім беруге  қажеттілігі бар адамдарға бағытталған, онда үш апта бойы жобаның ұйымдастырушылары психологиялық жеңілдету мақсатында диалогтық алаңдар өткізетін болады. Бүгінгі алаң жақсы және жайлы ортада  өтті, балалар көңілді ойындар өткізді, колледж психологы күзеліске қарсы төзімділікті жақсарту бойынша тренинг өткізді. Сонымен қатар, іс-шара соңында балалар алаңға қатысушыларға тәтті сыйлықтар сыйлады. Мүгедек балаларға арналған арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі Белоглядова Лидия Петровнаға зор алғысымызды білдіреміз!