"WorldSkills Aqmola 2022"

21.04.2022

Тау-кен техникалық колледжінің алаңында 2022 жылғы 20-22 сәуір аралығында "Геодезия" және "Пилотсыз авиациялық жүйелерді пайдалану" құзыреті бойынша "WorldSkills Aqmola 2022" VII өңірлік чемпионаты өтуде.

Колледж Матлабында Тау-кен техникалық колледжі, Көкшетау қ.Жоғары техникалық колледжі және Чаглинка а. Жоғары агротехникалық колледжі командалары үшін Delvir UX11 ұшқышсыз ұшу аппараттары мен Phantom DJI4 PRO Геодезиялық квадрокоптерінің презентациялық сабағы өтті.

Старт берілді! Алда қызықты тәжірибе әкелетін, жаңа дағдыларды, жеке қасиеттерді дамытуға көмектесетін және ең бастысы жақсы танысу алаңына айналатын қызықты жарыс күндері болады.