"Мен өз Отанымның қорғаушысымын"

27.04.2022

Бүгін ҚР Отан қорғаушылар күні қарсаңында 1-2 курс оқушылары арасында "Мен өз Отанымның қорғаушысымын" деген тақырыпта ерлік сабағы өткізілді. Степногорск қаласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің маманы 3-сыныпты сержант А.К. Кокашевпен және мерзімді қызметтен өткен Сергей Меленчукпен кездесу өтті. Топ оқушылары әскери қызмет және әскери қызметтегі  өмір туралы қызықты әңгімелердің куәсі болды. Жастармен, жас өспірімдермен осындай кездесулерді ұйымдастырып өткізу өте маңызды, өйткені осындай кездесулер арқылы олар  «өз елінің, Отанының қорғаушысы» дегеннің мағынасын  ұғынып,түсінік алады. Колледждің  студенттері мен ер адамдарына өз жақындары мен туғандарына  сенімді қолдау көрсетуді, өмірде қандай жағдай болсада қуана білуді, қиын жағдайларда ерік пен батылдық көрсетуді тілейміз!