Барлығы сенің қолыңда

04.05.2022

Біздің колледж базасында Степногорск қаласының колледж студенттеріне арналған "Барлығы сенің қолыңда" семинар-тренинг өтті.
Семинар-тренингтің мақсаты: кедергілік жағдайларға, күйзеліске қарсы  төзімділікті қалыптастыру.
Семинар-тренинг теориялық және тәжірибелік бөлімнен тұрды. Теориялық бөлімде студенттер кедергі тудыратын  жағдайларды талдады, диалогтық форматта әр жағдай бойынша шешімдер тапты және қорытынды жасады, тәжірибелік бөлімде оқушылар ұйымшылдықты қалыптастыратын  және көңілді көтеру  ойындарын ойнады, сонымен қатар топтарда жұмыс істеді.
Іс-шара соңында семинар-тренингтің әрбір қатысушысы қатысқаны үшін сертификат және тәтті сыйлық алды.
СЖК директоры Елена Владимировна Крайнева мен "Мақсат" колледжінің директоры Қарлығаш Сапаргалиевна Бексултановаға ынтымақтастық үшін алғысымызды білдіреміз!
#maksatkolledzh
##вкс_степногорск