Қазақстандық патриотизм мен азаматтықты тәрбиелеу

05.05.2022

Тәрбие жұмысының маңызды бағыттарының бірі қазақстандық патриотизм мен азаматтықты тәрбиелеу болып табылады.
Біздің колледжде осы бағыт бойынша жүйелі түрде әр түрлі іс-шаралар өткізіледі.
Отан қорғаушылар күні және Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 77 жылдығы қарсаңында бірінші курс студенттері арасында сап және ән байқауы өтті.
Патриоттық көңіл күйде оқушылар саптық дайындықты көрсетті, сондай-ақ әскери тақырыптағы әндерді орындады.
Барлық іс-шара бір ырғақпен өтті,бірақ байқаудың аты байқау , сондықтан ең мықты  жеңімпаз болады.
Байқау нәтижелері бойынша орындар келесідей бөлінді: Бірінші орын - ОР-1-1 тобы, екінші орын - МІ-1-1 тобы, үшінші орын - ЭО-1-1 тобы!
Жеңімпаздарды құттықтаймыз және осы бағытта сәттілік тілейміз!