"WorldSkills чемпионаттарын дайындау мен өткізуге қойылатын талаптар" тақырыбында облыстық вебинары өтті

16.06.2022

Семинардың мақсаты: Заманауи білім беру технологияларын қолдану негізінде ТжКБ жүйесінде демонстрациялық емтихан өткізу әдістемесін жетілдіру, шығармашылық белсенділікті дамыту, білім беру технологияларын енгізу бойынша озық педагогикалық тәжірибемен алмасу және қорытынды жасау.

Тау – кен техникалық колледжінің арнайы пәндер оқытушысы  Джуманиязова Улбосын Жаксыбаевна отырысқа  «Геодезия" құзыреттілігі бойынша өңірлік WorldSkills чемпионатын ұйымдастыру және өткізу тақырыбы бойынша қатысты.

Вебинар қатысушыларына белсенді жұмысы үшін алғысымызды білдіреміз және ұсынылған әдістемелер оқытушылармен және студенттермен жұмыс жасауда пайдаланылады деп үміттенеміз.