Тамыз конференциясы

19.08.2022

Тамыз конференциясы – бұл ерекше педагогикалық дәстүр. Жаздың соңғы күндерінің жылуы мен ұстаздардың мамандыққа деген махаббатына кенелген жақсы дәстүр. Бұл жаңа істердің бастауы, білім берудегі өмірдің жаңа кезеңі, жаңа оқу жылының басталуын білдіреді.

2022 жылғы 18 тамызда Көкшетау қаласының «Bolashaq Saraiy» балалар мен жасөспірімдер сарайының үлкен залында білім көшбасшыларының республикалық тамыз форумы аясында «ЕҢБЕК НАРЫҒЫ ЖӘНЕ КӘСІПТІК БІЛІМ БЕРУ: ЖАҢА МҮМКІНДІКТЕР»  панельдік секция өтті.

Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжі атынан спикер болып  әлеуметтік серіктес «Алтыналмас АК» АҚ-ң  ұйымдастырушылық даму және дарындар мен қызметкерлерді басқару департаментінің директоры Сампаткумар Шрирам (Рам) «Тау-кен техникалық саласы кадрларын даярлаудағы әлеуметтік әріптестіктің рөлі» тақырыбында сөз сөйледі.

Мұндай форумдар оқу орындарына да, кәсіпорындарға да қажет, өйткені олар оқу орны мен жұмыс берушінің арасындағы алшақтықты азайтады, жұмысқа орналасу кезінде түлектерге қойылатын нақты міндеттер мен талаптарға жақындатады.