Street Workout "қала көшелерінің фитнесі"

19.09.2022

Сүйікті қаламызды келесі тағы бір туған күнімен қалай құттықтауға болады? Тек ол үшін және оның тұрғындары үшін жақсы, жағымды  нәрсе жасап қана құттықтайсың!
Сенбі, 17 қыркүйек күні Степногорск қаласында Street Workout бойынша "қала көшелерінің фитнесі"жарысы өтті. Оған тау-кен техникалық колледжінің студенттері де қатысты.
Біздің студенттер мекеменің жоғары деңгейін көрсетті және лайықты марапаттарға ие болды.  "Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары" мамандығының ТЭС-3-1 тобының студенті Алесей Денисенконы "Фристайл"санаты бойынша иеленген бірінші орынымен құттықтаймыз.
Біз студенттерімізді мақтан тұтамыз!)