Мемлекеттік тіл – менің тілім

26.09.2022

Степногорск қаласы , Тау – кен техникалық колледжінде тілдер мерекесіне арналған іс – шаралар өтті. Өткізілген іс – шаралар әр тақырыпта болды. Колледждің қазақ,орыс , ағылшын тілі оқытушылары: «Мемлекеттік тіл –менің тілім», «Тіл- мемлекеттің тұғырлы тірегі», «Полиглот», «Өнерім- өрісім», «Үш -түғырлы тіл» және сонымен қатар әр сабақта тілдің қадір- қасиеті жайлы квест ойындар, сұхбаттар, викториналық сұрақтар жарысы, әңгімелер өткізілді. Колледжде осындай іс – шаралар өткізудің маңызы өте зор, өйткені біз, оқытушылар, келешек ұрпақты әр халықтың тілін, салт-дәстүрін қадірлеуге, қастерлеуге тәрбиелеуіміз керек. Білім алушылар әр өткізілген іс- шараларға белсене ат салысты.