Адал ұрпақ

10.11.2022

09.11.22 жылы Тау-кен техникалық колледжінің  "Адал ұрпақ" клубының студенттері ОР-2-1 тобы қалалық кітапханаға барды.
Онда балаларға Л. В. Саленко Ақмола облысының тау-кен өндіру саласына арналған жаңа стендтер мен "Қазақалтын ТМК" АҚ-ның кітабын көрсетті. Содан кейін  студенттер"Сыбайлас жемқорлық-әлеуметтік зұлымдық" тақырыбында " Не? Қайда? Қашан? ойынына өз командаларының көшбасшысы мен атауларын таңдап,екі командаға бөлініп,  қатысты, балалардың уақыты көңілді және пайдалы өтті. Ойын қорытындысы бойынша  "Зарядтау" командасы жеңіске жетті.
Осы іс-шараны өткізгені үшін Саленко Лариса Викторовнаға алғысымызды білдіргіміз келеді.
Студенттер сыбайлас жемқорлық қоғамның барлық салаларына әсер ететін әлеуметтік зұлымдық екенін білді.

/public/files/2022/11/10/101122_132439_whatsapp-video-2022-11-10-at-101325.mp4