Оқушыларға инициация

11.11.2022

Тау-кен техникалық  колледжінде жыл сайын өтетін міндетті рәсімнің  бірі – студенттер қатарына қабылдау.  Оқытушылар, кураторлар және жоғары курс студенттері оқуға жаңадан келгендерді қарсы алады.
Олар бірінші курс студенттеріне білімді  және сұранысқа ие маман болу үшін  бірнеше жыл бойы ғылымның, білімнің қыр – сырын  үйреніп білуге, дайындалып, мереке ұйымдастырды.
Студенттерге арналған барлық іс шара мереке мен көңіл көтеру аясында өтті. Бірінші курс студенттері алдағы кездесетін қиын да, жауапты оқуды бастамас бүрын, колледжге   түскендерін қуанышпен сезіну керек.
Биылғы студенттер қатарына қабылдау іс шарасы  отбасылық жағдайда өтті. ТТК директоры Елена Тарасова жаңа келген  студенттерге аналық  тілегін білдірді. Студенттік өзін-өзі басқару көшбасшылары Андреев Данила мен Кайырбек Арман аға, жолдас ретінде балаларға нұсқау берді. Ресми бөлім колледждің оқуы мен шығармашылық өмірінде өзін жақсы көрсеткен 3 және 4 курс студенттеріне алғыс хаттар беріп, марапаттаумен  аяқталды.
Осыдан  кейін 1 курс топтары өздерін жоғары сынып оқушыларына таныстыру үшін, әрқайсысы дайындаған таныстырылымдарын   көрсетті. КТК  командасы күлкі мен әзілге толы көрсетілімдерін ұсынды. Мереке "Карма" қалалық тобының концертімен және дискотекамен  жақсы мәреге жетті. Біздің колледж-болашағы зор және жақсы, қызықты таныстар, достармен танысатын, сондай-ақ жаңа дарындар  ашылатын керемет орын. Студенттік жылдар – бұл әр адам өмір бойы есте сақтайтын "Алтын жылдар" деп бекер айтылмаған!