Д. Олвесуа Булинг сауалнамасы

11.11.2022

8.11.2022-10.11.2022 аралығында колледж педагог психологы А. М. Умарова 1-2 курс оқушыларының арасында "Д. Олвесуа Булинг сауалнамасы" буллингіне диагностика жүргізді .
Қорқыту-бұл ұзақ мерзімді физикалық немесе психологиялық зорлық-зомбылық белгілі бір жағдайда өзін қорғай алмайтын адамға қатысты.
Ең алаңдатарлық және мұқият назар аударуды қажет ететін нәрсе-қорқыту-бұл саналы зорлық-зомбылық , онда агрессор өзінің не істеп жатқаны,не үшін және қандай салдары болуы мүмкін екендігі туралы толық есеп береді.Яғни, бұл басқа адамға саналы түрде қиянат жасау.