Жұмыс берушілер күнін

16.11.2022

Тау-кен техникалық  колледжі жыл сайынғы жаңа дәстүрді – "Жұмыс берушілер күнін"ресми түрде бекітеді.
Колледжде алатын мамандықты жасөспірім, студент  өзі сезіну керек. Дәрістер мен бақылауларды жұмыс істейтін маман  кәсіпорындардың нақты жұмысымен байланыстыра   түсіндіргенде басқаша қабылдайды.
Кеше  колледжде таңертеңнен"Жұмыс берушілер күні" басталды және әлеуметтік серіктестер қонақтарға дәрістер мен студенттермен байланыс орнату үшін өз өкілдерін жіберді. Энергокешен, алтын өндіруші және өңдеуші кәсіпорындар дәрістер өткізіп, болашақ мамандармен әңгіме өткізді. Қала мен аймақта тікелей тәжірибеден жұмысқа қабылданатын балаларымызға үлкен сұраныс бар. Өкінішке орай, соңғы жылдары техникалық және инженерлік мамандықтар сұранысқа ие болмады және еңбек нарығында үлкен тапшылық бар. Сондықтан біздің түлектер сұранысқа ие.
Колледж әкімшілігі, түлектер мен жұмыс берушілер арасындағы қорытынды диалог алаңында өткен жылдың деректері бойынша 80% - дан астам мамандық бойынша ақылы тәжірибе, жұмысқа орналастыру талқыланды , бұл облыс бойынша жоғары нәтиже болып табылады.
ТTK-бұл тек оқу орны ғана емес, сонымен қатар оқыту мен жұмысқа орналасудың симбиозы.