Не? Қайда? Қашан?

24.11.2022

Біздің студенттер  әрқашан да  барлық жағынан үздік  екендігін  «Не? Қайда? Қашан?»  танымдық ойынының   іріктеу кезеңінің нәтижесінде  тағы бір мәрте дәлелдеді!
 Тау-кен техникалық колледжінің  ПҚБ-2-1 тобының командасы тамаша эрудицияны, үйлесімді жұмысты, тапқырлықты және ойын тақырыбын терең білуді көрсете отырып, қалалық үш команда арасында бірінші орынды иеленді. Екінші және үшінші орындарды №9 және №5 орта мектептерінің жоғары сынып  оқушылары алды.
Мықты көшбасшылық қасиеттері мен жалпы жеңіске деген құштарлығын көрсеткен біздің команданың капитаны Әмір Ахметжановқа ерекше алғыс білдіреміз.
«Жаңа Қазақстан» – бұл тек республиканың жаңа саяси, экономикалық және әлеуметтік құрылымы ғана емес, сонымен қатар жаңаша ойлайтын, жасампаз адамдар. Ал олардың жарқын өкілдері – біздің колледждің студенттері.