Құрметті энергетика саласының қызметкерлері, педагогтар, энергетика мамандықтары бойынша оқитын студенттер! Кәсіби мерекемен шын жүректен құттықтаймыз!

22.12.2022

Энергетиктер әрқашан жоғары кәсібилікпен, жауапкершілікпен, саналы және тәртіпті болуымен ерекшеленді. Бұл мойнында  үлкен жауапкершілік бар керемет адамдарға тән қасиеттер. Сіз де  дәл сондайсыз.

Біздің үйлерге жеткізілген Жарық сіз үшін екі есе жарқырай берсін. Сізге тез мансаптық өсу және ұжымда жылы қарым-қатынас тілейміз. Жұмысыңыз көңіліңізден шығып,
 сіз одан лайықты материалдық сыйақы алыңыз. Грамоталар мен марапаттарға ие болыңыз, ал туыстарыңыз бен жақындарыңыз мақтан тұтып және сізді  құрметтесін!

Сіздің күнделікті өміріңіз  жарқын болып,  жеке өміріңізде ешқандай қиындықтар мен шиеленістер болмасын, алдыңыздағы кез-келген қиындықтар мен кедергілерді жеңе алатын өмірлік күш- қуат тілейміз! Сізге әр жаңа бизнесте биік белестерге ұмтылу  сәттілікке жетуге көмектессін, бұл сізді армандарыңызға біршама  жақындатады! Сіздің жұмысыңызға алғыс айтамыз.

Энергетика күні құтты болсын!
Игі тілекпен, Тау - кен техникалық колледжінің ұжымы