Кім миллионер болуды қалайды?

23.12.2022

ВП-3-1 тобының студенттері  қалалық кітапханада өткен бағдарламашылар үшін арнайы ұйымдастырылған іс-шараға қатысты. Іс-шара барысында балалар кітаптарды, журналдарды және басқа да баспа өнімдерін пайдалануға  алудың заманауи әдістерімен танысты. Қалалық кітапхананың электронды ресурстарының жұмысына көп көңіл бөлді. Студенттер үшін кітапхананың электронды каталогтарында кейбір материалдарды тауып қана қоймай, сондай-ақ бірден құрылғыға жүктеуге болатындығын  білу оларға жаңалық болды.  Сонымен қатар,  кітапхана тақырыбы бойынша «Кім миллионер болуды қалайды?» ойынына қатысты. Ойын барысында студенттер барлық сұрақтарға асқан шеберлікпен жауап берді, көмекші сөздерді оңай қолдана алды.  Сұрақтар өте қызықты, танымды болды, білім алушылар көптеген тарихи фактілерді білді. Балалар кітапхананың жұмысына берілгені  соншалық, олар қалалық кітапхана базасында өндірістік практикадан өтуге және колледжде алған білімдерінің көмегімен барлық пайдаланылатын ресурстарды біріктіру үшін цифрлық портал әзірлеуге көмек көрсетуге ниет білдірді.