Келе жатқан Жаңа жыл құтты болсын, Степногорск!

29.12.2022

Жаңа жыл бұл тек күнтізбені ғана жаңарту емес, сонымен қатар сезімдер мен көңіл-күйді  жаңарту, балалық шақтағы сиқырлы ғажайып пен мереке сезімін еске түсіру мүмкіндігін беретін керемет уақыт.
Біздің студенттер енді ғажайыптарға,  Аяз Атаға сенбейді, бірақ бәрібір баяғыдай жаңа жылды, сыйлықтарды жақсы көреді және жақсы көңіл көтеруді біледі.
 Осы аптада біздің колледжде жаңа жылдық кеш өтті. Кештің көркі, әрине шырша болды, сондай-ақ,  костюмдер шеруі, студенттердің өздері қатысқан театрландырылған көрініс қойылды.  «Жаңа жылдық ғажайып»  қойылымы - бұл өмірден көңілі қалған адамның  айналасында болып жатқан оқиғалардың нәтижесінде  адамның қалаған нәрсесінің бәрі болады деген сезімді қайта сезінуі туралы.
Байқаулар, ойындар және дискотека студенттердің біртұтас отбасы ретінде сезінуге көмектесті.
Ал, сыйлықсыз қандай мереке болмақ,  жаңа жылдық лотереяның барлық қатысушылары шағын кәдесыйлар алды.
Келе жатқан Жаңа жыл құтты болсын, Степногорск!