Шеберлік сыныптар өрнегі

02.02.2023

2023 жылғы 01 ақпанда Көкшетау қаласында облыстық білім басқармасының және облыстық әдістемелік кабинеттің қолдауымен"Шеберлік сыныптар өрнегі" бойынша "Заманауи технологиялар білім сапасын басқару құралы ретінде" тақырыбында  колледждердің  жетекші педагогтарының   семинар-практикумы өтті.

Семинар аясында  біздің колледждің қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің оқытушысы Султанова Катипа Сагынбаевнада  өз  тәжірибесімен бөлісті, педагог-шебер сабақта және сыныптан тыс іс-шараларда инновациялық технологияларды қолдану  бойынша оқыту тренингін өткізді. Тыңдаушылар қатысқан тренинг семинар оқыту ойыны ретінде ұйымдастырылды. Іс-шараның қорытындысы дөңгелек үстел түрінде педагогтердің әдістемелік жұмысының әртүрлі аспектілері бойынша ұсынымдар қабылдаумен аяқталды.

Семинар соңында қатысушылар облыстық білім басқармасының сертификаттарымен марапатталды.