«Энергетик» жас тілшілер үйірмесінің студенттеріне арналған экскурсия

02.02.2023

02.02.2023 жылы Тау-кен техникалық колледжіне "Энергетик" жас тілшілер үйірмесінің оқушылары қонаққа келіп кетті. Жас тілшілер жабдықталған барлық зертханаларға кіріп, оларды тәжиребеде сынап көрді. Оқушылардың басты мақсаты энергетика саласын терең зерттеу болғандықтан, біз экскурсияның басты назарын жылу электр станциясы зертханасы электрмен жабдықтау зертханаларына аудардық. Оқушылар біздің арнайы пәндер оқытушыларын мұқият тыңдап, керемет әсер алды.

«Энергетик» жас тілшілер үйірмесінің студенттеріне арналған экскурсиявывывыв

«Энергетик» жас тілшілер үйірмесінің студенттеріне арналған экскурсия