Ауған соғысының батырымен кездесу

06.02.2023

2023 жылғы 6 ақпанда 1-курс студенттерінің Ауған соғысының батыры Сергей Николаевич Барановпен кездесуі өтті. Балалар сұрапыл соғыс жылдары және болған оқиғалар туралы батырдың өз аузынан естуге мүмкіндік алды. Шынайы сұхбат  болды, балалар Сергей Николаевичке көптеген сұрақтар қойды. Соғыс батыры сұрақтарға өткен жылдар тарихымен жауап берді, қоғамға оралуы, психологиялық қалпына келуі, жақындарының қолдауы, тағдыр мен өмірдің құндылығы туралы тақырыптарды қозғады. Кездесу соңында Сергей Николаевичке Тау-кен техникалық колледжінің білім алушыларына патриоттық тәрбие беруге қосқан үлесі үшін алғыс хат табыс етілді.