WorldSkills-Aqmola 2023 өңірлік чемпионаты басталды

20.04.2023

2023 жылғы 20 сәуірде Степногорск қаласы,  Тау-кен техникалық колледжінде "Геодезия" және "Ұшқышсыз авиациялық жүйелерді пайдалану" құзыреттері бойынша WorldSkills-Aqmola 2023 өңірлік чемпионаты басталды.
Біздің колледж екінші жыл халықаралық стандарттардың талаптарын ескере отырып, WorldSkills қатысушыларының кәсіби құзыреттіліктерін дайындау бойынша жаттығу алаңы болып табылады.
Алда қызықты тәжірибе әкелетін, жаңа дағдыларды, жеке қасиеттерді дамытуға көмектесетін және көптеген таныстарды кездестіретін  қызықты жарыстар тұр. Командалар мен сарапшыларға қызықты да,  нәтижелі жұмыс және  жоғары жетістіктер мен тамаша нәтижелер тілейміз!