ТТК - бұл отбасы

21.04.2023

ТТК - бұл отбасы. Бұған оқудан  тыс уақытта бір-біріне деген қарым-қатынас  жақсы дәлел болмақ.  Біздің студенттер оқуды бітіргеннен кейін де отбасы мүшелері болып қала беретіні,  көмекке сене алатыны сияқты, оқытушылар да зейнеткерлікке шыққанда  біздің назарымыздан тыс қалмайды.    ТТК еріктілері тұрақты түрде зейнетке шыққан колледж мұғалімдеріне кейбір тұрмыстық істерде көмектеседі.  Бұл тек нағыз кәсібінің маманын ғана емес, жеке тұлғаларды да өсіруге көмектеседі. Бұл жолы «Игі істер автобусы» Липская Валентина Станиславовнаға барды. Еріктілер қолдан келгенше көмек көрсетті, содан кейін жағымды әңгіме-дүкен құрып, жылы атмосферада шай ішті.