«Сіз сыбайлас жемқорлық туралы не білесіз?»

24.04.2023

Сыбайлас жемқорлықтың алдын алуға бағытталған іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу – колледждің тәрбие жұмысының негізгі бағыттарының бірі. Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылда біздің ұстанымдарымыз өзгермейді: сыбайлас жемқорлық көріністерінің алдын алу және болдырмау, сондай-ақ қоғамдық тұрақтылыққа аса қауіп төндіретін жүйелі сыбайлас жемқорлық фактілерін анықтау және жолын кесу.

Бүгін құқық және тәртіп фракциясының депутаттары 1 курс студенттері арасында «Сіз сыбайлас жемқорлық туралы не білесіз?» сауалнамасын өткізді.