WorldSkills-Aqmola 2023

02.05.2023

WorldSkills-Aqmola 2023 аймақтық кәсіби шеберлік чемпионатына Тау-кен техникалық  колледжінің студенттері  9 құзыреттілік бойынша қатысып, келесі нәтижелерді көрсетті:

Геодезия: 1-ші команда Киден Бекнарзар Олжатайұлы, Кушербаев Муратбек Агыбекович-1 орын

2-ші команда Ерғали Ділназ Аманжолқызы, Суфиянов Арнур Амангельдинович-2 орын. Сарапшы-компатриот Дәуірбек Қайролла

Желілік және жүйелік әкімшілендіру: Итемгенов Тимур Казизович-2 орын. Сарапшы-компатриот Аксенов Владимир Константинович.

Бизнеске арналған IT-шешімдер: Моисеев Вячеслав Евгеньевич-2 орын, Сарапшы-компатриот Аксенов Владимир Константинович

Веб дизайн: Бондарь Даниил Анатольевич- 3 орын. Сарапшы-компатриот Аксенов Владимир Константинович.

Пилотсыз авиациялық жүйелерді пайдалану: Мысин Денис Евгеньевич- 2 орын. Сарапшы-компатриот Мукажанов Асхат Кайратович.

Электромонтаж ісі: Хуснуллин Рамиль Ильясович - 4 орын, кәсібилігі үшін медальон. Сарапшы-компатриот Рекин Петр Григорьевич.

CAD инженерлік графикасы: Жаров Илья Алексеевич-4 орын;Максимов Даниил Владимирович- 5 орын. Сарапшы-компатриот Лиэпа Александра Федоровна.

Компьютерлік ойындарға арналған 3D модельдеу: Прокофьев Давид Витальевич-4 орын. Эксперт-компатриот Аксенов Владимир Константинович.

Графикалық дизайн: Жумадилов Ильяс Сакенулы-7 орын. Сарапшы-компатриот Аксенов Владимир Константинович.

Колледждің педагогикалық және студенттік құрамын колледждің бәсекелестік табысының негізгі факторы болып табылатын жақсы нәтижелерімен құттықтаймыз.