Бүгін 2023 жылдың 4 мамырында біздің колледжде ТЭС-1-1 тобында Отан қорғаушылар күніне орай ерлік сабағы өтті.

05.05.2023

Мақсаты: оқушыларды патриотизм, азаматтық рухта тәрбиелеу; жасөспірімдердің назарын туған тарихына, өз халқының тағдырына аудару; Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінде қызмет ету үшін қажетті қасиеттерді қалыптастыру. Бұл сабақта оқушылар патриоттық бейнероликтерді, тарихи ақпараты бар презентацияларды тамашалады, сондай-ақ Отан қорғаушылар күніне арналған тақырыптық өлеңдерді оқыды. Іс-шара барысында оқушылар қызығушылық танытып, өздерін қызықтырған сұрақтарға жауап алды. Осылайша, іс-шара жастардың азаматтық ұстанымын арттыруға ықпал етті.