"Экология-болашаққа қадам"

05.06.2023

2023 жылғы 02 Маусымда Щучинск қаласында "Экология-болашаққа қадам" республикалық ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

Іс-шара "Орман шаруашылығы, экология және туризм жоғары колледжі, Щучинск қаласы" МКҚК-ның 125 жылдығына және Дүниежүзілік қоршаған ортаны қорғау күніне арналды.

Байқау қорытындысы бойынша Тау-кен техникалық колледжінің студенті Джарылхасынов Нурлан 3-ші орынды иеленді, жетекшісі Гульжихан Толегеновна Шакирова. Құттықтаймыз!

Колледж студенті Ахметжанов Амирге қатысқаны үшін алғыс айтамыз, жетекшісі Зейнатулин Талгат Медхатович.