Уақытпен бірге жүру біздің мамандықта маңызды

Уақытпен бірге жүру біздің мамандықта маңызды

Ақмола облысында өте маңызды әдістемелік жұмыс басталды – ТжКББ оқытушылары үшін біліктілікті арттыру курстары іске асырылды.

Жаңа тиімді жүйеде  жаңа педагогтар, жаңа мазмұн, жаңа әдістеме, жаңа білім беру ортасы қажет, сондықтан арнайы пән  оқытушылары үшін біліктілікті арттыру курстары кәсіпорындарда  тағылымдамадан өтемен аяқталады, ал жалпы білім беру пәндерінің мұғалімдері жыл бойы ПШО жаттықтырушысымен бірге жұмыс жасайды.

Мұғалімнің рөлі маңызды. Оның студенттермен қалай жұмыс істейтіндігі студенттердің ақпаратты игеруіне, сондай-ақ олардың пәнге және жалпы мамандыққа деген сүйіспеншілігіне байланысты.

Барлық инновациялар мұғалімге кәсіби дамуға көмектесудің жалпы идеясымен біріктірілген.

Тау-кен техникалық колледжінің әдіскері   Шарипова Гульнур Мейрамовна.