27.08.2023

Құрметті тау-кен саласының еңбеккерлері, сіздерді кәсіби мереке — Шахтер күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Сіздердің қажырлы еңбектеріңізге сәттілік тілейміз. Әрқашан Шахтаға түсу әрқашан сәтті көтерілумен  болсын. Сіздің және сіздің жақындарыңыздың  дендері сау, жұмыстарында табыстар болсын, өмірдің қиындықтары мен қиыншылықтары қанаттарыңызды талдырмасын.  Сізге жан тыныштығын, бейбітшілік пен материалдық амандық тілейміз. Сіздің батылдығыңыз, батырлығыңыз үшін үлкен тағзым етеміз!

Құрметпен, Тау-кен техникалық колледжінің ұжымы!

Сіздерді Шахтер  күні мерекесімен құттықтаймыз! Тау-кен саласының еңбеккерлеріне мықты денсаулық және ұзақ өмір тілейміз. Сіздің ауыр және қауіпті еңбектеріңіз әрқашан  бағалансын, демалыстырыңыз ұзақ, жалақыларыңыз көп болсын. Шахтаға түсу саны мен шахтадан көтерілу санына әрқашан тең болсын, жұмыс күндеріңіз сәтті өтсін. Сіздердің қиын жұмыстарыңызда батылдық, шыдамдылық пен сенім серіктеріңіз болсын.  Сіздердің еңбектеріңіз – үлкен  батырлық және елге өте қажет. Сіздердің әр күндеріңіз қуанышты және бақытты сәттерден тұрсын деп тілейміз. Сіздерге және сіздердің отбасыларыңызға  амандық, бақыт тілейміз!