31.08.2023

Тау-кен техникалық  колледжінің тамыз педагогикалық кеңесін жаңа істердің есебімен, білім берудегі жаңа кезең  деп  айтуға болады.

Дәстүрлі жыл сайынғы іс-шара 2023 жылдың 31 тамызында өтті, онда "Тау-кен техникалық колледжінің білім беру кеңістігі: жұмыс нәтижелері және даму перспективалары"тақырыбы талқыланды.

Кеңес барысында кәсіби қызметте ерекше жетістіктерге жеткен оқытушыларға білім басқармасының алғыс хаттары мен педагогтердің біліктілік санатын арттыру туралы куәліктер табыс етілді.

Жаңадан келген педагогтарды құрметпен таныстырды, бұл, оқытушылардың біздің оқу орнымызда, ұжымда алғашқы  кәсіби жолдары ұзақ әрі табысты болатынына нық сенімдіміз.

Сындарлы диалог нәтижесінде жаңа оқу жылында білім беру мекемесінің даму векторларын анықтайтын шешім жобасы қабылданды.

Колледж әдіскері Г.М. Шарипова.